Pomoc


Do czego służy alias?

Alias pozwala na skrócenie adresu Twojej strony. Zamiast adresu z nazwą Twojego hostingu i np. podkatalogiem otrzymujesz prosty adres typu: "nazwa.jea.pl". 


Jakie są zalety aliasów?

Oprócz wspomnianego już krótkiego adresu, kolejnymi zaletami są: maskowanie prawdziwego adresu i wyświetlanie tego samego, prostego adresu przez cały czas wyświetlania strony oraz niezależność od hostingu – możesz zmienić usługodawcę bez zmiany adresu strony – zawsze masz adres w naszej domenie! No i masa ciekawych rzeczy od Jea.pl, jak wpis w katalogu, liczniki itp. ;-)


Czym wbrew pozorom nie są aliasy?

Aliasy to nie hosting! Nie udostępniamy miejsca na Twoją stronę. Musisz mieć konto u jakiegokolwiek usługodawcy – może być nawet darmowy. 


Ok, jak wygląda zakładanie aliasu?

Po pierwsze, musisz sprawdzić , czy alias jest dostępny. Jeżeli nie, musisz poszukać innego, który jest wolny. Potem czeka Cię szybka rejestracja lub jak masz już u nas konto, wystarczy się zalogować. Na koniec wypełniasz dane dotyczące aliasu takie jak adres do którego ma prowadzić, tytuł, opis oraz słowa kluczowe i gotowe!


Co to jest opis strony i słowa kluczowe?

Opis strony i słowa kluczowe pozwalają wyszukiwarkom na lepsze sklasyfikowanie strony. Obydwa te parametry jak i tytuł strony mają znaczenie przy pozycjonowaniu w wyszukiwarkach internetowych.


Adres mojej strony się zmienił / chcę usunąć alias.

Zaloguj się do panelu zarządzania aliasami i kliknij na wybraną nazwę aliasu. Uzyskasz dostęp do wszystkich danych swojego aliasu – będziesz mógł zmienić adres, tytuł, słowa kluczowe i opis, a także skasować alias.


Zapomniałem mojego hasła, co mogę zrobić?

Jeśli pamiętasz swoją nazwę użytkownika, możesz skorzystać z formularza przywracania hasła.


Zmienił się mój e-mail. Jak go zmienić?

W panelu zarządzania aliasami wejdź na zakładkę Edycja Profilu. Możesz tam zmienić swój adres e-mail, a także ustawić nowe hasło.


Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie bądź po prostu chcesz się skontaktować, możesz użyć formularza kontaktowego.